VÜCUT GELİŞTİRME

VÜCUT GELİŞTİRME

Vücut Geliştirme’nin temel prensipleri kas geliştirmeye yönelik kademeli direnç egzersizlerini içermektedir. Vücut geliştirme sporu ile ilgilenen kişilerin programları, daha iyi bir kas kütlesine sahip olmak, daha hacimli kaslara ulaşmak ve en iyi olduğu zamanda yarışmalara katılmak üzere tasarlanmaktadır. Vücut Geliştirme sporu yapan kişilerin sezon içi ve sezon dışı olmak üzere uyguladıkları özel beslenme ve antrenman programları bulunmaktadır. 

Spor yapmaya başlarken, öncelikle amacınızı belirlemeniz gerekmektedir. Amacınız doğrultusunda spor geçmişinizi ve sağlık durumunuzu göz önünde bulundurarak, uzman eğitmenler ve antrenörler tarafından hazırlanan programları uygulamanız oldukça önemlidir.

Eğer amacınız, daha hacimli kaslara ulaşarak yarışmalara katılmak veya bu spordan maddi bir kazanç elde etmek ise Vücut Geliştirme programlarını tercih etmelisiniz. Eğer yarışmalara katılmayacaksanız ve bu sporla hobi amaçlı ilgileniyorsanız, vücudunuza zarar verecek antrenman programlarından ve beslenme planlarından uzak durmalısınız.

HİZMETLERİMİZ

Size Özel Hazırlanan Programlar ve Profesyonel Antrenörlerin yakın takibiyle özel hissedeceksiniz.