FITNESS

FITNESS

Genellikle vücut geliştirme sporu ile karıştırılan, ancak birçok yönüyle bu spor dalından ayrılan fitness; sağlıklı bir yaşam sürmek ve zinde kalmak adına yapılan bir takım egzersizleri kapsar.

Fitness kas gelişimi sağlar. ve vücudun daha estetik ve çekici görünmesine yardımcı olur. Fitness sporunun amacı daha sağlıklı bir vücuda sahip olmaktır. Fitness; sadece kas geliştirme hareketlerini barındırmakla kalmaz; hızlı ya da yavaş tempolu yürüyüş, kürek çekme, pedal çevirme, tırmanma, koşma, kardiyovasküler egzersizler gibi birden çok egzersizi de bünyesinde barındırır. Fitness sayesinde kişi daha ince ve daha güzel bir vücut elde etmiş olur.

Kısacası fitness; kişinin hem fiziksel hem de ruhsal olarak daha kaliteli ve sağlıklı bir yaşama erişmesine aracılık eder.

Sizler de kilo vermek, vücudunuzu şekle sokmak ve yaşam ömrünüzü uzatmak için fitness eğitmenlerimizden ders alabilirsiniz.

Amacınız sağlıklı olmak, fit bir görüntüye ulaşmak, yaşam kalitenizin artması ise size özel olarak hazırlanacak fitness programlarını antrenörlerimiz eşliğinde uygulayabilirsiniz.

HİZMETLERİMİZ

Size Özel Hazırlanan Programlar ve Profesyonel Antrenörlerin yakın takibiyle özel hissedeceksiniz.